Biz Kimiz?

1998 yılından beri birçok isimle çalışan Kemaloğlu İnşaat A.Ş, ulusal büyüklükte rekabet edebilir ürün ve hizmetleriyle, internet ve ürün tedarik hizmetlerini birleştirerek her zaman tüketiciye en iyi çözümleri ve satış sonrası destek hizmetini sunmak için çalışıyor.

Kemaloğlu İnşaat A.Ş sadece ürünlerini pazarlamak için değil müşterileri ile kurmuş olduğu güven bağının yanı sıra, dürüstlük, yüksek kalite, yenilik kelimelerini de vizyon edinmiştir. Kemaloğlu İnşaat A.Ş, pazardaki en çarpıcı inşaat malzemelerini ve bunlara yönelik hizmetlerle sizleri tanıştırıp yeni çağın gerektirdiği kolaylığı sağlayarak işinizi ve hayatınızı daha keyifli hale getirmenize katkı sağlayacaktır. Kemaloğlu İnşaat A.Ş, disiplinlice çalışarak vermiş olduğu sözleri yerine getirmektedir.

Her koşulda ülkesinin ve halkının kalkınmasından yana katma değer yaratacak işler başaran bir isim olarak ilerlemektedir.

Vizyonumuz ;

Küresel pazarda büyümesini koruyan, yüksek rekabet gücü ile ilk tercih haline gelen, güven duyulan, çevreye-hayvana ve insana duyarlı, istikrarlı, dünya geneline açılıp daha fazla katma değer sağlayan bir tedarik şirketi olmak.

Misyonumuz;

Dünya genelindeki müşterilerine kaliteli, yenilikçi ürün ve çözümler sunmak ve ülkenin inşaat teknolojisi alanında yerel sistemlere daha fazla destek vermesini sağlamak, küresel hedeflerine kurumsal kimlik bilinirliğini artırarak ilerleyen, sektörün lideri tedarik şirketi olmak.

TOP